NeoBianacid tab N14

Prekės kodas: Aboc003

Nemokamas pristatymas nuo 45,00 €

9,49 €
Tai mažiausia kaina per 30 dienų iki akcijos
Mažiausia kaina su mokesčiais: 9,49 €

NeoBianacid

Burnoje tirpstančios tabletės N14

RŪGŠTINGUMAS, REFLIUKSAS IR VIRŠKINIMO SUTRIKIMAI

Malšina rėmenį, apsaugo gleivinę

Sinergetinis molekulinis polisacharidų ir natūralių mineralų kompleksas, veikiantis PANAŠIAI KAIP GLEIVĖS.

NeoBianacid yra medicinos priemonė, pagaminta iš augalinių bei mineralinių molekulinių kompleksų, apsaugančių ir raminančių gastroezofaginę gleivinę. Priemonė padeda greitai numalšinti rėmenį, skausmą ir skrandžio rūgšties sukeltus pojūčius, kurie yra tipiniai pačios gleivinės sudirginimo ir uždegimo simptomai.

NeoBianacid yra 100 % natūralus, ekologiškas malonaus skonio produktas be glitimo.

KAIP VEIKIA

NeoBianacid gleivinę padengia plėvele, veikiančia kaip barjeras, apsaugantis nuo skrandžio sulčių ir dirgiklių. NeoBianacid sudėtyje yra Poliprotect® molekulinio komplekso, gauto atlikus Aboca mokslinį tyrimą. Šiskompleksas dėl jam būdingų gleivinės sukibimo savybių atkuria apsaugines fiziologinės gleivinės funkcijas.

Poliprotect® kompleksas veikia vykstant sinergijai tarp polisacharidų komponento (molekulinė masė >20 000daltonų), pasižyminčio gleivinei būdingomis savybėmis, ir mineralų komponento (kalkakmenio ir nahkolito).

Poliprotect® komplekso poveikį papildo flavonoidų komponento antioksidacinės savybės, neutralizuojančioslaisvųjų radikalų sukeltą dirginimą.

INDIKACIJOS

NeoBianacid skirtas skrandžio rūgšties sukeliamoms problemoms, tokioms kaip rėmuo, skausmas, gastroezofaginis refliuksas ir gastritas, šalinti.

Jis taip pat skirtas simptomams, susijusiems su dispepsija (virškinimo sutrikimais), pavyzdžiui, rėmeniui, sunkumui ir meteorizmui malšinti.

NeoBianacid gali būti naudingas profilaktiškai tais atvejais, kai sudirginama gleivinė (vartojant nesteroidiniusvaistus nuo uždegimo / skausmą malšinančius vaistus, patiriant psichofizinį stresą, keičiantis sezonams, esantprastai mitybai ir nesveikam gyvenimo būdui).  Šį produktą taip pat tinka vartoti nėštumo, žindymo metu ir vaikamsnuo 6 metų.

VARTOJIMAS KARTU SU VAISTAIS

Dėl savo veikimo mechanizmo NeoBianacid galima naudoti tiek kartu suprotonų siurblio inhibitoriais, tiek kartu su Hantagonistais ir gydytojo nurodymu nutraukus gydymą. 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS: prireikus vartokite po vieną tabletę, leiskite jai lėtai ištirpti burnoje.

Gydant gastroezofaginį refliuksą rekomenduojama vartoti po vieną tabletę po kiekvieno pagrindinio valgio ir vienątabletę vakare, prieš miegą. Rėmeniui ir sunkumui dėl virškinimo sutrikimų (dispepsijos), vartokite po vieną tabletę povalgio.

Visais atvejais esant reikalui galima kartoti dozę keletą kartų per dieną, net dažnai.  Produktą tokia pat doze galimavartoti ir vaikams nuo 6 metų amžiaus.

Priemonę taip pat galima vartoti ilgesnį laikotarpį.

Produktą rekomenduojama suvartoti per 6 mėnesius nuo buteliuko atidarymo. Panaudoję, sandariai uždarykitebuteliuką.

ĮSPĖJIMAI

Nenaudoti esant padidėjusiam jautrumui arba alergijai bet kuriai sudėtinei daliai. Jei simptomainepraeina, kreipkitės medicininės pagalbos.

Priemonę rekomenduojama vartoti mažiausiai dvi valandas prieš arba po vaistų, ypač tetraciklinų, vartojimo.Saldymedyje esančio glicirizino kiekis yra per mažas, kad galimai padidintų kraujospūdį.

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo karščio šaltinių ir saugoti nuo šviesos. Saugoti vaikams nepasiekiamojevietoje. Galiojimo data taikoma nepanaudotam produktui, laikomam tinkamomis sąlygomis.

SUDĖTIS

 Veikliosios medžiagos:

  • Poliprotect®: subalansuotas molekulinis polisacharidų kompleksas* (gautas iš tikrojo alavijo (Aloe vera), miškinės dedešvos (Malva sylvestris) ir vaistinės svilarožės (Althaea officinalis)) ir natūralūs mineralai -klintys ir nahkolitas.

                     Titruojama polisachariduose (molekulinė masė > 20 000 daltonų) ≥ 7,6% (40 mg kiekvienoje tabletėje)

  • Flavonoidų frakcija* (gauta  vaistinių ramunėlių (Matricaria recutita) ir paprastojo saldymedžio (Glycyrrhizaglabra)).

Sudėtyje taip pat yra: cukranendrių cukraus*, gumiarabiko ir natūralaus mėtų aromato.

*Sudedamoji dalis  ekologinio ūkio

PARDUODAMOS PAKUOTĖS

45 burnoje tirpstančios tabletės po 1,55 g, stikliniame buteliuke.

14 burnoje tirpstančių tablečių po 1,55 g, stikliniame buteliuke.

GALIOJIMO PABAIGOS DATA: žr. galiojimo pabaigos datą ant pakuotės. Nenaudoti pasibaigus nurodytamgaliojimo laikui.

SVEIKAI ŠIANDIENAI IR RYTOJUI

Aboca yra socialinio verslo korporacija ir sertifikuota B korporacija. Esame įsipareigoję veikti atsakingai, tvariai ir skaidriai bendruomenės ir aplinkos naudai. Poveikio ataskaitą rasite svetainėje www.aboca.com

100 % natūralios ir biologiškai skaidžios NeoBianacid gaminamos be sintetinių, pusiau sintetinių arba genetiškai modifikuotų medžiagų.

Gamintojas: Aboca S.p.A. Società Agricola,  Località Aboca, 20 - 52037 Sansepolcro (AR), Italija - www.aboca.com

Įmonė veikia pagal ISO 9001 ir ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatus ir ISO 14001 aplinkos apsaugos valdymo sertifikatą.

Platintojas: UAB Norameda, Meistrų g. 8A, 02189 Vilnius, Lietuva

Medicinos priemonė 

PASKUTINĖS PERŽIŪROS DATA: 04/2020