DUK

Pasirinkite norimą prekę, spustelėdami „Į krepšelį“. Į krepšelį susidėję visas norimas įsigyti prekes, dešiniajame kampe viršuje spustelėję prekių krepšelio ikonėlę arba sumą galite pašalinti nebereikalingą prekę (X) arba: Spustelėti „Prekių krepšelis“ ir peržiūrėti krepšelį, keisti prekių kiekius (įrašydami norimą kiekį ir spustelėdami žalią ikonėlę „Atnaujinti“), šalinti prekes (X), panaudoti nuolaidos kodą, grįžti į parduotuvę arba tęsti atsiskaitymą. Spustelėti „Atsiskaitymas“ ir iš karto pereiti prie mokėjimo.  Jei esate naujas neprisijungęs pirkėjas, atsivėrusiame atsiskaitymo nustatymų lange pasirinkite, ar norite registruotis ir susikurti paskyrą, ar pirkti be registracijos.  Registruodamiesi turėsite informacijos laukuose nurodyti savo duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms įsigyti, apmokėti ir pristatyti, taip pat susikurtą slaptažodį. Susikūrę paskyrą ateityje galėsite apsipirkti greičiau, žinoti užsakymų būseną ir sekti visų savo užsakymų istoriją.

Pristatymo mokestis visoje Lietuvoje – 3,91 Eur. Užsisakius prekių daugiau kaip už 45 Eur, pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Užsakytas prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo, nebent el. parduotuvėje nurodytas kitoks pristatymo terminas. Bet kuriuo atveju prekės Jums bus pristatytos ne vėliau kaip per 30 dienų.  Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo kitos darbo dienos po sumos už prekes įskaitymo į mūsų sąskaitą. Šie terminai yra preliminarūs. Jie taip pat netaikomi tais atvejais, kai mūsų sandėlyje nėra reikiamų prekių ir Jūs informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. 

Siuntą asmeniškai Jums pristatys „Lietuvos pašto“ siuntų vežimo tarnybos kurjeris.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, kokybiškos prekės keičiamos / grąžinamos, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis 2014 m. liepos 22 d. LR Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Kokybišką prekę (išskyrus maistą ir medicinos priemones, pvz., nosies, gerklės purškalą ir pan.) galite grąžinti, jei mes su tuo sutinkame, per 30 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei ji grąžinama pagal taisyklių sąlygas. Per šį laikotarpį turite mus raštu informuoti el. paštu info@norameda.lt, nurodydamas grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Gavę prašymą, per 2 darbo dienas suderinsime su Jumis kokybiškos prekės grąžinimo arba keitimo detales, jei sutiksime su kokybiškų prekių grąžinimu, arba informuosime Jus, jog su kokybiškų prekių grąžinimu nesutinkame. Grąžinama kokybiška prekė turi būti originalioje

Per kurjerį (kurjerio atvykimas, siuntos paėmimas Jūsų nurodytu adresu ir pristatymas mums apmokami Jūsų lėšomis) arba pašto skyriuose (pasirinktame pašto skyriuje savo lėšomis atliekant prekės grąžinimą).

Not found