NoseBuddy - Indas nosies plovimui (Neti), mėlynas

Prekės kodas: KT00032

Nemokamas pristatymas nuo 45,00 €

20,57 €
Tai mažiausia kaina per 30 dienų iki akcijos
Mažiausia kaina su mokesčiais: 20,57 €

NoseBuddy® indas nosies plovimui (Neti)

Nosies plovimas tradiciškai rekomenduojamas nosies užgulimo, peršalimo, sinusito, šienligės ir kitų alergijų prevencijai ir palengvinimui. Prieš pradėdami naudotis NoseBuddy® indu nosiai plauti (Neti), perskaitykite žemiau bei pridedamoje brošiūroje pateikiamus nurodymus.

Kaip plauti nosį, naudojantis NoseBuddy® indu

Prieš panaudodami pirmą kartą, perplaukite indą ir šaukštą švariu karštu vandeniu.

  1. Į NoseBuddy® indą įberkite vieną nubrauktą šaukštą (4,5 g) druskos. Naudokite smulkią ar valgomąją druską, pageidautina be jokių priedų, pavyzdžiui, jodo ar džiūvimą reguliuojančių medžiagų. Galima naudoti ir stambią druską, tačiau svarbu visiškai ją ištirpinti. Rekomenduojama naudoti akmens druską (iš kasyklų), kadangi kai kuriems žmonėms jūros druska gali sukelti alergines reakcija, pavyzdžiui, nosies užgulimą ar tekėjimą.
  2. Į NoseBuddy® indą iki žymos pripilkite švaraus drungno vandens (0,5 l). Užvirinkite ir 1 minutę pavirinkite vandenį, tada atvėsinkite jį iki Jums malonios temperatūros (drungnumo ar kūno temperatūros) arba naudokite iki drungnumo pašildytą distiliuotą ar sterilizuotą vandenį.

Jei Jūsų nosies gleivinė išsausėjusi(pvz., po ilgo skrydžio),į vandenį galite įlašinti keletą lašų augalinio aliejaus,pavyzdžiui, migdolų ar sezamo.

  1.     Maišykite vandenį iki druska visiškai ištirps. Tada vandenyje bus tiek pat druskos, kiek jos yra žmogaus organizmo ląstelėse. Tai vadinamasis izotoninis tirpalas, kurio sudėtyje yra 0,9 % druskos.
  2.     Plaukite nosį. Įkiškite NoseBuddy® indo snapelį į vieną šnervę, kad patogiai priglustų. Atsargiai įkvėpkite per burną. Pasilenkite virš kriauklės. Šiek tiek kilstelkite galvą į vieną pusę, laikydami NoseBuddy® indą tuo pačiu kampu, kad vanduo įbėgtų per vieną šnervę, o išbėgtų per kitą. Pusę indo turinio pilkite į vieną šnervę, pusę į kitą. Po plovimo atsargiai išpūskite nosį po vieną šnervę (žr. 6 etapą). Jei Jūsų nosį reikia praplauti kruopščiau, naudokite po pilną NoseBuddy® indą kiekvienai šnervei.
  1.     Leiskite vandeniui išbėgti. Pasilenkite į priekį, leiskite galvai ir rankoms kaboti laisvai. Tegu vandens perteklius išbėga iš nosies. Atsargiai nuvalykite nosinaite.
  2.     Išpūskite nosį. Atsistokite tiesiai ir atsargiai išpūskite kiekvieną šnervę atskirai. Nepūskite stipriai.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

 

Jei per kitą šnervę vanduo išbėga per lėtai arba neišbėga visai

a) Galbūt indo snapelį įspraudėte per giliai į šnervę, todėl vanduo neprateka.

b) Galbūt indo snapelio neįspraudėte pakankamai giliai, todėl vanduo išbėga toje pačioje pusėje.

c) Galbūt vandeniui pratekėti trukdo nosies užgulimas. Tokiu atveju palikite indo snapelį šnervėje, o patį indą kilstelkite ir palaikykite keletą minučių, kad druskingas vanduo atkimštų nosį. Po to atsargiai išpūskite nosį po vieną šnervę.

Pakartokite procedūrą su kita šnerve ir keiskite šnerves tol, kol vanduo ims pratekėti laisvai – iš pradžių lašeliais, o paskui srovele. Jei esate peršalę, nosį pūskite ypač atsargiai – uždegimo paveikta gleivinė būna jautresnė.

   Dėl unikalios NoseBuddy® indo konstrukcijos– didelio tūrio ir ilgo lenkto snapelio – vanduo prateka visiškai laisvai. Tai reiškia, kad, daugeliu atvejų, Jūsų nosies kanalus praplauti galima.

 

Jei vanduo ima tekėti į burną. Kartais šiek ten vandens pro nosį gali patekti į burną. Tai visiškai nekenksminga ir galimai vyksta dėl nosies užgulimo. Vis dėlto, jei į burną vandens patenka pernelyg daug, gali reikėti pakeisti padėti – šiek tiek pasilenkti į priekį ir pritraukti smakrą arčiau krūtinės. Nekelkite galvos į šoną per smarkiai. Taip pat neužmirškite kvėpuoti per burną ir neryti.

 

Jei gelia. Taip gali nutikti dėl per mažo ar per didelio druskos kiekio arba dėl to, kad druska ne visiškai ištirpusi.  Visuomet naudokite matavimo šaukštą tinkamam druskos kiekiui užtikrinti ir vandens į indą pilkite iki atitinkamos žymos. Pirmiau suberkite druską, tada pilkite vandenį. Gerai išmaišykite, kad druska visiškai ištirptų prieš plaunant nosį. Tirpalas bus tinkamo sūrumo, kai skonis bus kaip ašarų.

 

Rekomenduojama

  •         Rekomenduojama naudoti kartą ar dukart per dieną (ryte ir/arba vakare). Vis dėlto, siekiant išvengti peršalimo, atkimšti nosį ar palengvinti sinusito, astmos ar šienligės požymius, nosį galima plauti ir dažniau.
  •         Plovimas – puiki išeitis pabuvus aplinkoje, kurioje gausu dulkių, dūmų ar teršalų.
  •         Knarkimui sumažinti nosį plaukite prieš miegą. Kad praplautumėte geriau, kiekvienai šnervei naudokite po pilną indą.

   Teigiamas poveikis padidėja procedūrą atliekant kasdien.

 

  • NoseBuddy® indas naudojamas asmens higienai, todėl nuolat turi būti švarus.   Kaskart prieš naudodami praplaukite indą švariu vandeniu. Panaudoję, indą ir šaukštą taip pat praplaukite švariu vandeniu ir palikite išdžiūti natūraliai. Dažnai plaukite indą ir šaukštą rankomis, naudodami švelnų ploviklį, arba indaplovėje (pvz., kartą per savaitę); jei į vandenį pilate aliejaus, indą ir šaukštą šitaip plaukite dar dažniau.

   Dėl higienos priežasčių nerekomenduojame indo dalintis su kitais žmonėmis.

 

Pakuotės sudėtis:

NoseBuddy® indas, pagamintas iš PP plastiko.

Matavimo šaukštas, pagamintas iš PS plastiko.

Abi plastiko rūšys yra patvirtintos naudoti medicininiais tikslais ir tinkamos perdirbti.

 

Gamintojas

SKANDINAVIJOS JOGOS IR MEDITACIJOS MOKYKLA

Västmannagatan 62

SE-113 25 Stokholmas, Švedija

stockholm@yoga.se

 

Platintojas

UAB Norameda, Meistrų g. 8A, LT-02189 Vilnius, Lietuva.

www.norameda.com

 

Remiantis Tarybos Direktyva 93/42/EEB, NoseBuddy® indas nosies praplovimui (Neti) yra medicinos priemonė