Katalogas

Įjungti filtrai

  Maisto papildai 

  Maisto papildai

  Šiais skubėjimo ir didelio užimtumo laikais ne visada galime užtikrinti, kad mūsų mityba būtų pilnavertė bei nepriekaištinga. Nesimaitinant kokybiškai, ilgainiui gali imti trūkti tam tikrų maisto medžiagų, o apie tai suskubs pranešti organizmas. Kad taip nenutiktų arba įtariant, kad organizmui kažko trūksta, reikėtų vartoti maisto papildus. Žino...

  Šiais skubėjimo ir didelio užimtumo laikais ne visada galime užtikrinti, kad mūsų mityba būtų pilnavertė bei nepriekaištinga. Nesimaitinant kokybiškai, ilgainiui gali imti trūkti tam tikrų maisto medžiagų, o apie tai suskubs pranešti organizmas. Kad taip nenutiktų arba įtariant, kad organizmui kažko trūksta, reikėtų vartoti maisto papildus. Žinoma, prieš vartojant geriausia pasitarti su gydytoju ar atlikti reikiamus tyrimus, kad žinotumėte, kokių medžiagų konkrečiai Jums ar Jūsų vaikams trūksta.

  Šioje kategorijoje rasite žinomų gamintojų suaugusiems ir vaikams skirtų maisto papildų, žuvų taukų bei vitaminų. Bene svarbiausias papildas Lietuvoje ir kitose šiaurinėse šalyse gyvenantiems žmonėms yra vitaminas D. Ypač tamsiuoju žiemos metu nepamirškite pasirūpinti savimi ir savo vaikais.

  Daugiau

  Lentelė
  Sąrašas