OnLife i.t. tabs N30

Product code: Onli001

Free delivery on orders over 45.00 €

36.00 €
This is the lowest price within 30 days before promotion
Lowest price with taxes: 36.00 €

Maisto papildas

Nervų sistemai

Grynasis kiekis: 42,72 g (30 tablečių po 1424 mg) 

F.A.G.® (riebalų rūgščių grupė) su spirulina, likopenu ir vitaminu B12, kuris padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

Sudedamosios dalys: F.A.G.® (riebalų rūgščių grupė: N-(2-hidroksietil)heksadekanamidas, eikozapentaeno rūgštis (EPR) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR) iš žuvų taukų; alfa-linoleno rūgštis, oleino rūgštis, linolo rūgštis, palmitino rūgštis, stearino rūgštis), užpildas dvibazis kalcio fosfatas, melsvadumblis spirulina (plokščioji vingrūnė, Spirulina platensis), magnio L-pidolatas, užpildai mikrokristalinė celiuliozė ir hidroksipropilmetilceliuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, pomidorų (Solanum lycopersicum L.) vaisiai d.e. titruojamas 6% likopeno, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kvapioji medžiaga žvaigždinio anyžiaus (Illicium verum Hook f.) eterinis aliejus, dažiklis titano dioksidas, užpildas glicerolis, dažiklis chlorofilų ir chlorofilinų vario kompleksai, cianokobalaminas.

Be glitimo. Be laktozės.

Maistinės medžiagos

2 tabletėse

F.A.G.® riebalų rūgščių grupė:

1,1 g

  iš jų:

 

-       sočiosios riebalų rūgštys

0,6 g

-       polinesočiosios riebalų rūgštys

0,4 g

-       mononesočiosios riebalų rūgštys

0,2 g

Spirulina (Spirulina platensis)

0,4 g

Magnis

26,1 mg (6,96 %*)

Likopenas

2,4 mg

Vitaminas B12

1,5 µg (60%*)

*RMV- referencinė maistinė vertė dienos dozėje

 

Rekomenduojamas vartojimas: 2 tabletės per parą.

Laikymo sąlygos: laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje, nuo karščio ir šviesos šaltinių apsaugotoje vietoje. „Geriausias iki (pabaigos)“ data galioja neatidarytam ir tinkamai laikomam produktui.

Įspėjimai

Produkto nenaudoti esant žinomam jautrumui kuriai nors iš OnLife® i.t. sudedamųjų dalių. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Neskirti žmonėms, kurių rijimas apsunkintas; tabletę galima padalyti į dvi dalis, kad būtų lengviau vartoti. Nevartoti nėštumo ir žindymo metu. Skirtas suaugusiesiems.

ES patentas: PCT/EP2014/054163

Gamintojas: Again Life Italia srl., Via Lago d’Orta, 1 - Palazzo Work - 36015 Schio (VI) - Italija 

Platintojas: UAB „Norameda“, Meistrų g. 8A, LT-02189, Vilnius