VIENINTELIS OFICIALUS EyeQ ATSTOVAS LIETUVOJE
Nauja Perskindol®   Active Gel 200ml pakuotė!                Gruodžio mėnesį kiekvienam pirkėjui dovanojame po 1 pakuotę Bifolac®   milteliai N10 !

  • Gastrotuss® baby sirupas 200ml

Gastrotuss®   baby sirupas 200ml

  • Prekės kodas: 108
  • Gamintojas: DMG
  • 33.6 LT 9.73

GASTROTUSS® BABY

Sirupas kūdikiams ir vaikams nuo refliukso

 

Gastroezofaginis refliuksas (GER) tai fiziologinis procesas, kuris pasireiškia sveikiems kūdikiams ir  vaikams. Šeštąjį gyvenimo mėnesiais atpylimas, kaip GER simtomas, pasitaiko  60proc.  kūdikių,  o pirmųjų metų pabaigoje – 5proc. vaikų.

Patologinis gastroezofaginis refliuksas (GERL) prasideda, kai sutrikus virškinamojo trakto motorikai, rūgštus skrandžio turinys grįžta į stemplę ar net kvėpavimo takus ir sukelia klininius simptomus, kurių dažniausias – stemplės pažeidimas. GERL serga apie 8 proc. vaikų.

 

 GASTROTUSS® BABY

Tai sirupo pavidalo antirefliuksinis preparatas skirtas gydyti kūdikių ir vaikų gastroezofaginio refliukso ligą, mažinti susijusius simptomus:  atpylinėjimą, kosulį, rėmenį, ezofagitą, disfoniją, nosies ir ryklės uždegimą bei kitus antrinius gastroezofaginio refliukso sukeliamus sutrikimus.

 

GASTROTUSS® BABY sudėtyje – magnio alginatas, saugantis stemplę nuo refliukso, ir simetikonas, mažinantis dujų susidarymą žarnyne.

 

Magnio alginatas + simetikonas

 

Magnio alginatas – natūralus, aukšto klampumo polimeras, ekstrahuojamas  iš rudųjų jūros dumblių. Rūgščioje terpėje suformuoja klampaus gelio „kamštį“, kuris po keleto valandų suyra ir yra pašalinamas.

 Simetikonas – organinis silicio junginys, kuris mažina dujų susidarymą, lengvina jų pašalinimą ir  yra neabsorbuojamas virškinimo trakte.

 

Veikia kaip mechaninis barjeras!

 

GASTROTUSS® BABY – tai mechaninio poveikio sirupas,kuris neveikia nei farmakologiškai, nei imunologiškai, nepatenka į medžiagų apykaitą.

 

 

Vartojimas. Naujagimiams, kūdikiams, sveriantiems mažiau kaip 5 kg: 2,5–3 ml sugirdyti po maitinimo praėjus 5–10 minučių. Jeigu sugirdžius vėl atpilama, sugirdyti dar 1 ml. Kūdikiams ir vaikams iki 3 metų amžiaus: 5 ml gerti po valgio ir prieš miegą. Vaikams iki 12 metų amžiaus: 10‑20 ml gerti po valgio ir prieš miegą. Arba vartoti taip, kaip nurodė gydytojas.

 

Pakuotė. 200 ml sirupo.

DMG, Italija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Kartu rekomenduojame vartoti

Colinox® lašai 20ml

Colinox® lašai 20ml
27.15 LT 7.86