EUCARBON herbal tabletės N30 View larger

EUCARBON herbal tabletės N30 (tik vaistinėse)

Condition: Naujiena

Availability: Nėra prekyboje

0,00 €

Patinka

Jūs turite būti prisijungęs
Susijusios prekės
  • Colinox® lašai 20ml
  • Gastrotuss® baby sirupas 180ml
  • Gastrotuss® sirupas nuo refliukso N20
  • Melilax adult mikroklizma 10g N6
  • GASTROTUSS® Kramtomosios tabletės nuo refliukso
  • Melilax pediatric mikroklizma 5g N6
  • NeoBianacid tab N14
  • NeoBianacid pediatric gran N36
  • NeoBianacid tab N45

Aprašymas

Daugiau informacijos apie produktą rasite čia.

Senų lapai (Sennae folium)+Rabarbarų sausasis ekstraktas (Rhei extractum siccum)+Medžio anglies milteliai, 105mg+25mg+180mg, tabletės

Vartojimas: vartoti per burną
Registratorius: F.Trenka Chemisch-pharmazeutische Fabrik Ges.m.b.H., Austrija
Receptinis: Nereceptinis

Sudedamosios medžiagos: Senų lapai (Sennae folium)+Rabarbarų sausasis ekstraktas (Rhei extractum siccum)+Medžio anglies milteliai

1. KAS YRA EUCARBON HERBAL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

EUCARBON herbal yra pilkšvai juodos spalvos, cilindro formos, abipus išgaubtos tabletės.

Kartono dėžutėje yra PVC/PVDC-aliuminio lizdinės plokštelės. Vienoje lizdinėje plokštelėje yra 10 tablečių. Viso pakuotėje yra 30 tablečių.

EUCARBON herbal yra skirtas trumpalaikiam vidurių užkietėjimo mažinimui.

EUCARBON herbal sudėtyje yra tik augalinės medžiagos. Jis reguliuoja žarnų veiklą ir silpnai minkština vidurius. Toks vaisto poveikis atsiranda todėl, kad anglis suriša nuodingus medžiagų apykaitos produktus, o senų ir rabarbarų ekstraktai minkštindami vidurius, juos pašalina. Išgėrus EUCARBON herbal, silpnas vidurių minkštinamasis poveikis pasireiškia po 8 -10 valandų.


2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT EUCARBON HERBAL

EUCARBON herbal vartoti draudžiama:
Jei padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai.
Jei yra žarnų praeinamumas ir stenozė, atonija,
apendicitas, žarnyno uždegimas (pvz., Krono liga, opinis kolitas), neaiškios priežasties sukeltas pilvo skausmas, sunki dehidratacija ir sutrikęs vandens ir elektrolitų balanasas.
Jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
Pacientai, vartojantys širdies glikozidus, antiaritminius vaistus, QT intervalą pailginančius vaistus, diuretikus, adrenokortikosteroidus arba saldyšaknių preparatus, prieš pradėdami vartoti EUCARBON herbal, privalo pasikonsultuoti su gydytoju.
Kaip ir kitų laisvinančių vaistų, senų lapų ir rabarbarų ekstraktų turinčių preparatų negalima vartoti pacientams, negalintiems pasituštinti arba kuriems ūmiai arba nuolat pasireiškė neaiškios priežasties virškinimo trakto simptomai, pvz., pilvo skausmai, pykinimas ir vėmimas, nes tai gali būti žarnų nepraeinamumo požymiai.
Jei liuosuojančių vaistų reikia kasdien, būtina nustatyti vidurių užkietėjimo priežastis. Reikia vengti ilgesnį laiką vartoti laisvinančių vaistų.
Senų lapų ir rabarbarų ekstraktų turinčių preparatų vartojant ilgesnį laiką gali sutrikti žarnyno funkcija ir išsivystyti priklausomybė vidurius laisvinantiems vaistams. EUCARBON herbal reikia vartoti tik tais atvejais, kai kitų priemonų (pvz. dietos pokyčiai ar išmatų tūrį didinančios priemonės) nepakanka.
Jei EUCARBON herbal yra vartojamas išmatų nelaikančių suaugusių, siekiant išvengti odos kontakto su išmatomis, įklotus reikia keisti kaip galima dažniau.

Nėštumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Nėščiosioms EUCARBON herbal vartoti nerekomenduojama.

Žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Žindyvėms EUCARBON herbal vartoti nerekomenduojama.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Specialių perspėjimų nėra.

Kitų vaistų vartojimas
Dėl EUCARBON herbal sukeltos hipokalemijos gali sustiprėti širdį veikiamųjų gliukozidų poveikis ir širdies ritmą reguliuojančių vaistų nepageidaujamas poveikis. Vartojimas kartu su kitais vaistais, sukeliančiais hipokalemiją (pvz., diuretikais, adrenokortikosteroidais ir saldyšaknės preparatais), gali padidinti elektrolitų disbalansą.


3. KAIP VARTOTI EUCARBON HERBAL

Silpnam vidurių minkštinamajam poveikiui suaugę ir vyresni kaip 12 metų vaikai turėtų vartoti po 1-2 tabletes iki trijų kartų per dieną valgio metu arba po jo. Jei norite sukelti stipresnį vidurių minkštinamąjį poveikį, vakarinę vaisto dozę galima padidinti ir vartoti 3-4 tabletes. Tačiau daugiau 6 tablečių per parą vartoti draudžiama.
Kiekvienu atveju reikia parinkti mažiausią vidurius minkštinančią vaisto dozę. EUCARBON herbal tabletes reikia vartoti užsigeriant daug skysčių. Jei kitaip nenurodyta, vaistą reikia vartoti tiksliai kaip nurodyta informaciniame lapelyje.
Vartojimo trukmė
EUCARBON herbal tablečių be gydytojo priežiūros ilgiau 1-2 savaičių vartoti draudžiama.

Jeigu manote, kad EUCARBON herbal veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Nepageidaujamo poveikio pasireiškimo dažnis nežinomas.
Vartojant vaistą rekomenduojamomis dozėmis, šalutinis poveikis pasireiškia labai retai. Kartais gali skaudėti pilvą, prasidėti
viduriavimas, labai retai - pykinimas arba vėmimas. Tai gali reikšti, kad vartojama per didelė vaisto dozė. Ilgesnį laikotarpį preparatą vartojant labai didelėmis dozėmis, galima netekti daug mineralinių medžiagų, ypač kalio, todėl gali atsirasti raumenų silpnumas ir sustiprėti vidurių užkietėjimas. Kartais dėl šarminės šlapimo aplinkos jis gali truputį parausti, bet tai neturi jokios reikšmės.

Galimas padidėjęs jautrumas vaisto sudėtinėms dalims, žarnų nepraeinamumas, uždegimas, neaiškios kilmės skausmas, sunkus vandens ir elektrolitų pusiausvyros sutrikimas, įtariamas skrandžio ir žarnų navikas ar aklosios žarnos uždegimas.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


5. EUCARBON HERBAL laikymo SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Lizdinę plokštelę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.
Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.