legend View larger

Perskindol® Active Spray 150 ml

Pers005

Gamintojas: VERFORA SA

Condition: Naujiena

Availability: (4630 Nėra prekyboje)

7,14 €

Patinka

Jūs turite būti prisijungęs
Related products
  • Perskindol® Active Gel 100ml
  • Perskindol® Cool Spray 250ml
  • Perskindol® Active Gel 200ml

Aprašymas

Perskindol® Active Spray 150 ml

Padeda malšinti sporto traumų sukeltą skausmą

Perskindol Active Spray sudėtyje yra eterinių aliejų, kurie, pavartoti ant pažeistos srities, sukelia gaivinantį šaldomąjį poveikį, vėliau pasireiškiant maloniam karščio pojūčiui. 

Perskindol Active Spray būdingas dvejopas poveikis: pirmiausia jis šaldo ir ramina, po to pasireiškia malonus karščio pojūtis. Tai padeda numalšinti ir palengvinti skausmą, kurį sukelia (sporto) traumos, pvz., sausgyslių patempimas, raumenų patempimas, raumenų įplyšimas, raiščių patempimas ir kraujosruvos.

Be to, dvigubas Perskindol Active Spray idealiai tinka norint darbe ar biure atpalaiduoti įtemptas pečių, kaklo, kojų, rankų ir nugaros sritis bei nuraminti ir atpalaiduoti įtemptus raumenis.

Perskindol Active Spray rekomenduojamas kaip dalis pirmosios pagalbos patyrus sporto traumą, pvz., atsiradus patempimui, kraujosruvai, dislokacijai ar sumušimui.

Sudėtis. Izopropilo alkoholis, vanduo, mentolis, paprastųjų pušų eterinis aliejus, apelsininių citrinmedžių eterinis aliejus, gulsčiųjų bruknuolių lapų eterinis aliejus (sudėtyje yra metilsalicilato), bergaminių citrinmedžių eterinis aliejus, vaistinių citrinmedžių eterinis aliejus, terpineolis, terpineolio acetatas, etilacetatas, benzilbenzoatas, vaistinių rozmarinų lapų eterinis aliejus, tikrųjų levandų eterinis aliejus, geraniolis, citronelolis, limonenas, citralis, linalolis.

Naudojimas. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 5 metų vaikams: švelniai paspaudžiant užpurkšti apskritimą ant pažeistos vietos. Purkšti galima ne mažesniu kaip 15 cm atstumu. Prieš vartojimą pakratyti.

Įspėjimai. Nevartoti Perskindol Active Spray, jeigu yra padidėjęs jautrumas ar alergija salicilatams arba bet kuriai aukščiau paminėtai sudedamajai medžiagai.

Nevartoti ant atvirų žaizdų, gleivinės ar veido. Stengtis, kad nepakliūtų į akis. Nevartoti su tvarsčiais, papurškus neuždengti.

Nuolat vartojant ilgiau kaip 21 dieną, rekomenduojama 3 dienų pertrauka.

Negalima vartoti jaunesniems kaip 5 metų vaikams. Atsargumo dėlei negalima vartoti nėštumo ar žindymo laikotarpiu.

Pasireiškus bet kokiam šalutiniam poveikiui būtina nedelsiant nutraukti gaminio vartojimą. Jei būklė negerėja, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Laikyti kambario (15-25°C) temperatūroje.

Ypač degus aerozolis. Talpyklė yra slėginė: kaitinama gali sprogti.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikyti prie šiltų objektų, karštų paviršių, kibirkščių, atviros ugnies ar kitų užsidegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą ugnį ar kitą užsidegimo šaltinį. Nepradurti ir nedeginti net tuščios talpyklės. Purškalo neįkvėpti. Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C temperatūroje.

Sudėtyje yra propano/butano.

Perskindol Active Spray galima vartoti iki datos, nurodytos ant pakuotės po „EXP“.

Peržiūros data: 2018 m. rugsėjo mėn.

Gamintojas: VERFORA SA, Rte de Moncor 10, CH-1752 Villars-sur-Glâne, Šveicarija

Atstovas Lietuvoje: UAB Norameda, Meistrų 8A, 02189 Vilnius, tel. 2306499

 

Susijusios prekės