VIENINTELIS OFICIALUS EyeQ ATSTOVAS LIETUVOJE
Nauja Perskindol®   Active Gel 200ml pakuotė!                Gruodžio mėnesį kiekvienam pirkėjui dovanojame po 1 pakuotę Bifolac®   milteliai N10 !

  • Sterimar® fiziologinis jūros vanduo 50ml

Sterimar®   fiziologinis jūros vanduo 50ml

  • 19.9 LT 5.76

STÉRIMAR®

Mikrodifuzinis jūros vandens purškalas

 

Gamta sukūrė kvapus, Sterimar leis Tau juos pajusti!

 

Nosis ir jos gleivinė yra labai svarbi kvėpavimui. Nosies gleivinė padengta plaukeliais ir veikia kaip kondicionierius - įkvepiamas oras nosyje  išvalomas, sušildomas ir sudrėkinamas. Kai nosies gleivinė yra pernelyg sausa arba išburkusi, jei nosies gleivinės plaukeliai yra užteršti, nosis  negali tinkamai funkcionuoti.  Dulkės, bakterijos ir virusai gali netrukdomi patekti į mūsų organizmą. Gleivinėje taip pat yra patogeninių mikrobų, dėl kurių gali išsivystyti ausų-nosies-gerklės srities uždegimas.

Tokia paprasta nosies higienos priemonė kaip plovimas STÉRIMAR preparatu padeda atstatyti nosies  funkcijas. STÉRIMAR yra izotoninis* filtruotas jūros vandens tirpalas. 100% natūralus ir be konservantų. STÉRIMAR sudėtyje yra jūros vandens mineralų  ir mikroelementų. Jūros vanduo renkamas giliuose vandenyse toliau nei už 20 kilometrų nuo kranto linijos, kur jis negali būti užterštas pajūrio vandenimis. Tikrinamas jo grynumas, jis sterilizuojamas, ir gaminamas izotoninis tirpalas. Jūros vandens sudėtis yra labai įvairi, jame yra 92 mineralai bei  mikroelementai. STÉRIMAR flakonai gaminami su specialiais fiziologiniais antgaliais, pritaikytais įvairaus amžiaus žmonėms.

 

  • Mikrodifuzinė STÉRIMAR aerozolio sistema užtikrina tolygų tirpalo  patekimą ant gleivinės ir geresnį jos sudrėkinimą; dėl ilgesnio kontakto su gleivine geriau pasisavinami mikroelementai.
  • STÉRIMAR tirpalui būdingos naudingos mineralinių druskų bei jūros mikroelementų  savybės.

 

 

 

 

 

  • STÉRIMAR

     Nosies higienai ir drėkinimui.

     Kasdieniam vartojimui.

     2 – 6 įpurškimai per dieną.

     50 ir 100 ml.

     Vaikams ir suaugusiems.

 

Fumouze Laboratoires, Prancūzija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.