legend View larger

EcoVag Balance™ makšties kapsulės N10

Bifo007

Condition: Naujiena

Availability: (3810 Nėra prekyboje)

9,90 €

Patinka

Jūs turite būti prisijungęs
Susijusios prekės
 • Equazen® mumomega® N30

Aprašymas

EcoVag Balance™

 

Makšties kapsulės su pieno rūgšties bakterijomis

(Lactobacillus rhamnosus PB01 ir Lactobacillus gasseri EB01)

 

Ką reikėtų žinoti apie laktobacilas? Laktobacilos (pieno rūgšties bakterijos) - svarbus sveikos makšties mikrofloros (taigi normaliai makštyje gyvenančių bakterijų) komponentas. Jos gamina pieno rūgštį ir šitaip užtikrina, kad makšties pH būtų rūgštus. Dėl to natūraliai slopinamas makšties infekciją sukelti galinčių mikroorganizmų augimas. Galimos makšties negalavimų priežastys (o tokių negalavimų požymiu gali būti niežulys, deginimo jausmas, baltosios) - grybelių ar bakterijų sukelta infekcija, o dažniausia tokių infekcijų priežastis yra makšties mikrofloros pusiausvyros sutrikimas. Tokių negalavimų priežastį turi išsiaiškinti gydytojas.

Normali makšties terpė, kurios pH yra 3,8-4,5, ir kuriai labai svarbios įtakos turi pieno rūgšties bakterijos, gali sutrikti dėl įvairiausių priežasčių, pvz., dėl lytinių organų plovimo po dušu, lytinių santykių, mėnesinių, naudojamų netinkamų intymios higienos produktų, medžiagų apykaitos sistemos ligų (pvz., dėl cukraligės), streso, hormoninių pokyčių (pvz., nėštumo laikotarpiu ar klimakteriniu laikotarpui), po gydymo antibiotikais ar kitais į makštį aplikuojamais vaistais. Padėti atstatyti sutrikusią sveiką makšties pusiausvyrą gali padėti pieno rūgšties bakterijos (laktobacilos), kurių, pvz., galima įsigyti kaip EcoVag Balance™.

EcoVag Balance™ - makšties kapsulės, skirtos sveikai makšties mikroflorai išsaugoti bei jos regeneracijai užtikrinti, o taip pat fiziologiškam makšties pH atstatyti.  EcoVag Balance™ sudėtyje yra du patentuoti laktobacilų (pieno rūgšties bakterijų) štamai, kurie dėl savo puikių savybių naudojami sveikai makšties mikroflorai išsaugoti bei mikrofloros sveikatai atstatyti.  Laktobacilos gamina pieno rūgštį ir šitaip prisideda prie fiziologinio makšties pH skaičiaus stabilizavimo, kartu skatindamos natūralius nuo makšties infekcijų apsiginti skirtus gynybinius mechanizmus.

Šitaip EcoVag Balance™ neleidžia atsirasti makšties negalavimams (pvz., niežuliui, baltosioms, nemaloniam kvapui, paraudimui, sudirginimui ar deginimo jausmui).

Minėtieji makšties negalavimai gali būti infekcijos (pvz., bakterinės vaginozės) požymiu. Kai yra polinkis kartotinai sirgti bakterinės makšties infekcijomis, tuomet reguliariai naudojant EcoVag Balance™ galima sumažinti tokių infekcijų dažnį. 

 

EcoVag Balance™ rekomenduojamas:

 • Makšties mikrofloros atstatymui  po antibiotikų vartojimo.
 • Nemalonių pojūčių raminimui:
  1. niežėjimo,
  2. deginimo,
  3. išskyrų pagausėjimo,
  4. specifinaus kvapo.
 • Pasikartojančių bakterinių vaginozių profilaktikai ir pagalbiniam gydymui.

 

EcoVag Balance™

 • Patentuoti pieno rūgšties bakterijų štamai.
 • Įrodyta aukšta šių štamų adhezija prie mašties epitelio.
 • Įrodytas efektyvumas ir saugumas.
 • Teigiami pilotinės studijos rezultatai (>90%). Studija atlikta Norvegijoje su bakterine vaginoze sirgusiomis moterimis.
 • Preparato nereikia laikyti šaldytuve.
 • Sudėtyjė esančių bakterijų štamai yra išskirti iš sveikų moterų (Norvegija).

 

Prof. Dr. Med. Babill Stray-Pedersen:

„EcoVag turėjo labai teigiamą klinikinį efektą moterims turinčioms bakterinės vaginozės simptomus.“

 

Sudėtis.  1 EcoVag Balance™ makštinėje kapsulėje yra ne mažiau kaip 1x 108 gyvybingųLactobacillus gasseri (EB01TM) bei Lactobacillus rhamnosus (PB01TM) pieno rūgšties bakterijų (laktobacilų). Produkto sudėtyje nėra konservantų, želatinos bei kitų gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių.

Vartojimas. Kiekvieną dieną prieš einant miegoti įkišti 1 makštinę kapsulę giliai į makštį. Kapsules reikėtų vartoti 8 dienas. Jeigu reikia, EcoVag Balance™ galima vartoti ir ilgiau.

Nėštumo laikotarpiu EcoVag Balance™ galima vartoti tik prieš tai pasitarus su gydančiuoju gydytoju. EcoVag Balance™ galima vartoti žindymo laikotarpiu.

 

Pakuotė. 10 makštinių kapsulių.

 

Bifodan A/S, Danija