legend View larger

Alertex® aerozolis 500ml (galioja iki 2020-09)

KT00028

Condition: Naujiena

Availability: (7 Nėra prekyboje)

9,99 €

Patinka

Jūs turite būti prisijungęs
Also purchased products
Related products
  • Alertex® aerozolis 350ml
  • FUNGALIX FORTE 30ml

Aprašymas

Komentarai

Alertex aerozolis

 

Panaikina alergijos priežastį!

Saugus žmogui ir gyvūnams!

 

Padeda pagerinti savijautą žmonėms jautriems namų dulkių, gyvūnų kailio bei žiedadulkių alergenams.

 

Produktas skirtas kilimų, užuolaidų, čiužinių bei baldų apmušalų valymui. Speciali produkto sudėties formulė suteikia galimybę visų rūšių alergenus, tame tarpe ir namų dulkių erkutės bei jų veiklos produktus, - erkučių išmatas bei žiedadulkių smulkias mikrodalelytes sulipdyti į didesnius nelakius aglomeratus, kuriuos lengva pašalinti paprastu dulkių siurbliu.

 

Naudojimo būdas:

Apipurkšti preparatu kiliminę dangą, baldų apmušalus, čiužinius, antklodes (nenaudoti apvalkalams). Šepetėlio ar kempinėles pagalba įtrinti preparatą į valomą paviršių ir palikti apie 1 val. kol paviršius pilnai išdžius. Po to paviršių gerai išsiurbti arba išdulkinti.

 

Talpa: 500 ml

 

Vienas didžiausių pasaulinės alergologijos įvykių buvo 1964 metu Voorhorst ir bendradarbių atradimas, kad pagrindinis namų dulkių alergenas yra Dermatophagoides rūšies erkutės (būtent dermatophagoides pteronissimus ir D. farinae). Erkutės, tai mažyčiai, iki 0,5mm siekiantys voragyviai. Jos maitinasi nusilupusiu žmogaus bei gyvūnų epidermiu, plaukų ar nagų likučiais. Optimaliomis sąlygomis gyvena iki 3 mėnesių, besidaugindamos kas 3 savaites – kiekviena erkutė atsiveda po 25–30 palikuonių. Toks dauginimosi greitis reiškia, kad po skalbimo ar valymo erkučių skaičius grįžta į pradini lygmenį per 1–2 savaites.

Viename namu dulkių grame yra net iki 1000 erkučių!

 

Sergantiems alergija svarbesnės nei pačios erkutės yra jų išmatos, kurių kiekviena erkutė išskiria net 20 kartų per dieną. Viename šaukštelyje namą dulkią (apie 1 g) gali būti iki 250 000 tokių išmatų. Jos yra tokios mažos (10–24 m lyginant su plauko storiu – 100 m), kad kiekvienas judesys ar pūstelėjimas pakelia visa jų debesį. Odos virškinimui erkutės naudoja fermentus (baltymus) DER p1 arba DER f1, kurie yra vieni stipriausių alergines reakcijas sukeliančių medžiagų.

 

Apie 100 milijonų pasaulio gyventojų serga dėl jautrumo namų dulkių erkutei. Lenkijoje

yra apie 450 000 žmonių kurie yra jautrūs erkutės antigenui.

 

Jautrumas namų dulkių erkutei dažniausiai pasireiškia:

 

         ·            bronchine astma

         ·            alerginiu rinokonjunktyvitu

         ·            atopine egzema

 

 

Nustatyta, kad vaikams, pirmaisiais 6 gyvenimo mėnesiais turintiems kontaktą su stipriais alergenais, vėliau gali išsivystyti padidėjęs bronchų jautrumas, pasireiškiantis bronchine astma, atopinis rinokonjunktyvitas bei jautrumas namų dulkių erkutei.

 

Dėl šios priežasties nuo namų dulkių erkutės reikia saugoti ir naujagimius.

 

 

Alertex veikimas

Speciali produkto sudėties formulė suteikia galimybę visų rūšių alergenus, tame tarpe ir namų dulkių erkutes bei jų veiklos produktus – erkučių išmatas bei žiedadulkių smulkias mikrodalelytes sulipdyti į didesnius nelakius aglomeratus, kuriuos lengva pašalinti paprastu dulkių siurbliu.

 

Gamintojas:

Lakma Strefa Sp. z o.o.

Ul. Gajova 743-254 Warszowice,

tel. +48 32 434 92 01

mail. lakma.strefa@lakma.com

www.alertex.pl

 

 

Išimtinis platintojas:

UAB Norameda

Gynėjų g. 16, Vilnius 01109, Lietuva. tel. +370 5 2306499

faksas +370 5 2306511

www.norameda.com 

Parašykite savo atsiliepimą

Susijusios prekės