Sauskelnės-kelnaitės Moony BIG 12-22 kg, mergaitėms, 38 vnt.

Prekės kodas: Diap008
Prekės ženklas Moony Unicharm

Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €

24,99 €
Tai mažiausia kaina per 30 dienų iki akcijos
Mažiausia kaina su mokesčiais: 24,99 €

Sauskelnės-kelnaitės Moony BIG 12-22 kg, mergaitėms, 38 vnt.

Dydis: XL 

Sauskelnių-kelnaičių kiekis pakuotėje38 vnt. 

Vaiko amžius: 12+ mėn. 

Vaiko voris: 12-22 kg 

Apie prekę

Moony Unicharm“ gamintojas, naudodamas geriausias ir naujausias technologijas bei aukščiausios kokybės medžiagas pasirūpino, kad sauskelnės taptų itin minkštos bei švelnios odai, plonos ir patogios mažyliui bei kuo geriau sugeriančios. 

„Moony“ yra pirmosios sauskelnės pasaulyje, turinčios organišką medvilnę sudėtyje.

  •        Sauskelnės turi indikatorių, kuris įspėja, kada laikas keisti sauskelnes. Speciali guma saugo nuo sauskelnių pasislinkimo bei pratekėjimo; 
  •        Pagamintos iš natūralios medvilnės arba eukalipto celiuliozės pluoštotodėl nesukelia jokių odos sudirginimų ar alerginių reakcijų. Taip pat vidinis sauskelnių sluoksnis yra praturtintas vitaminu E, o tai papildomai apsaugo kūdikio odą;
  •        Šios sauskelnės kūdikiui leidžia nevaržomai judėti ir yra komfortiškos, o dėka specialių gamybos technologijų, sauskelnės leidžia vaiko odai kvėpuoti ir išlikti sausai;
  •        Visos sauskelnės anatomiškai pritaikytos tai amžiaus ir svorio grupei, kuriai ir yra sukurtos. Tai padaryta atsižvelgiant į kiekvieno amžiaus mažylių judėjimo ypatumus. Sauskelnės, skirtos naujagimiams, neuždengia kūdikio pilvuko bei bambos ir taip apsaugo nuo dirginimo bei greitina gijimą.

Moony – tai populiarios sauskelnės, pagamintos Japonijoje ir jau pamėgtos daugelio tėvelių visame pasaulyje. Inovatyvi technologija, naudojama šių sauskelnių gamyboje, užtikrina apsaugą nuo pratekėjimo ir tuo pačiu išlaikopuikų oro pralaidumą. Tamprios, švelnios ir pagamintos iš natūralios medžiagos sauskelnės leidžia jūsų mažyliui jaustis patogiai ir laisvai judėti.

„Moony“ sauskelnės  kelnaitės, pagamintos iš naturalaus pluošto, yra itin švelnios ir sukuria puikų glotnumojausmą, todėl kūdikis jaučiasi labai patogiai, lyg dėvėtų įprastas medvilnines kelnaites. Sauskelnių  kelnaičių linkimo vietose nesusidaro briaunos, tad jos nesitrina į kūdikio kojytes.

Šios sauskelnės – kelnaitės rekomenduojamos kai kūdikis pradeda vikriai judėti, vartytis, o įprastas sauskelnes uždėti tampa vis sunkiau. Šios „Moony“ sauskelnes  kelnaites puikiai tinka mūvėti tiek miego metutiek aktyviai žaidžiant arkeliaujant.

„Moony“ sauskelnės  kelnaitės yra be kvapiklių, baliklių ir formaldehidų, spalvoti elementai naudojami tik išoriniame sauskelnių sluoksnyje.