Katalogas

Įjungti filtrai

  Odos priežiūra 

  Odos priežiūra

  Oda – didžiausias, jautriausias ir labiausiai matomas kūno organas, todėl itin svarbu gerai prižiūrėti savo odą, nes sveika ir graži oda leis Jums jaustis daug geriau. Ypač didelio dėmesio reikia jautriai vaikų odelei, kuri labai greitai reaguoja į neigiamą aplinkos, sauskelnių ar maisto poveikį. Kad sudirgusi ir jautri oda nevargintų ir neverst...

  Oda – didžiausias, jautriausias ir labiausiai matomas kūno organas, todėl itin svarbu gerai prižiūrėti savo odą, nes sveika ir graži oda leis Jums jaustis daug geriau. Ypač didelio dėmesio reikia jautriai vaikų odelei, kuri labai greitai reaguoja į neigiamą aplinkos, sauskelnių ar maisto poveikį. Kad sudirgusi ir jautri oda nevargintų ir neverstų kompleksuoti, naudokite savo ir vaikų odai puoselėti bei jos būklei gerinti tinkamiausias priemones.

  Šioje kategorijoje rasite vaikų ir suaugusiųjų odai prižiūrėti skirtas priemones: kremus bei purškalus sausai, grybelio ar alergijos paveiktai odai prižiūrėti, priemones odai puoselėti bei kremą kūdikiams, skirtą sauskelnių sukeltam iššutimui gydyti.

  Daugiau

  Lentelė
  Sąrašas