Katalogas

Įjungti filtrai
  Gamintojas v

  Imuninei sistemai 

  Imuninei sistemai

  Stiprus imunitetas – geros sveikatos ir savijautos garantas. Deja, dėl įvairių priežasčių imunitetas gali nusilpti ir ne visada jį pagerinti taip greitai, kaip norisi, pavyksta sveiku gyvenimo būdu, mityba ir sportu. Tokiu atveju į pagalbą pasitelkite maisto papildus ir kitus preparatus, skirtus normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti. Pri...

  Stiprus imunitetas – geros sveikatos ir savijautos garantas. Deja, dėl įvairių priežasčių imunitetas gali nusilpti ir ne visada jį pagerinti taip greitai, kaip norisi, pavyksta sveiku gyvenimo būdu, mityba ir sportu. Tokiu atveju į pagalbą pasitelkite maisto papildus ir kitus preparatus, skirtus normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti. Priemonės imunitetui stiprinti ypač aktualios šaltuoju metų laiku, kai siaučia gripas ir kiti virusai, o mes gauname mažai saulės ir valgome mažiau šviežių vietinių vaisių, uogų bei daržovių.

  Šioje kategorijoje rasite maisto papildus, skirtus normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti, ir kitus preparatus imunitetui stiprinti. Ypač tam tiks nosies gleivinei skirti preparatai, kurie ne tik stiprina imunitetą, bet ir palaiko gerą nosies gleivinės būklę, atkuria jos mikroflorą, drėkina ir skatina gijimą bei epitelizaciją.

  Daugiau

  Lentelė
  Sąrašas