Katalogas

Įjungti filtrai

  Moters sveikatai 

  Moters sveikatai

  Moters savijauta ir sveikata labai priklauso nuo darniai veikiančių hormonų, kurie kinta ne tik laikui bėgant, bet ir kiekvieną mėnesį. Ypač savimi moteris turėtų pasirūpinti nėštumo ir žindymo laikotarpiais, kai išauga organizmo maistinių medžiagų poreikis, o hormonai svyruoja dar labiau. Kad savijauta būtų geresnė, o organizmui nieko netrūktų,...

  Moters savijauta ir sveikata labai priklauso nuo darniai veikiančių hormonų, kurie kinta ne tik laikui bėgant, bet ir kiekvieną mėnesį. Ypač savimi moteris turėtų pasirūpinti nėštumo ir žindymo laikotarpiais, kai išauga organizmo maistinių medžiagų poreikis, o hormonai svyruoja dar labiau. Kad savijauta būtų geresnė, o organizmui nieko netrūktų, į pagalbą galima pasitelkti maisto papildus ar specialiai moterims skirtus preparatus.

  Šioje kategorijoje rasite žinomų gamintojų moterims skirtus maisto papildus, kurie pravers nėštumo ir žindymo laikotarpiais, taip pat preparatų, skirtų atkurti normalią makšties mikroflorą ir apsaugoti nuo bakterinės vaginozės ir jos sukeltų nemalonių pojūčių: išskyrų, niežulio, deginimo, paraudimo ir kitų.

  Daugiau

  Lentelė
  Sąrašas